domeny nowosci

Od 2017 obniżamy cenę odnowień rumuńskich domen RO. Wszystkie domeny RO których odnowienie przypada na 1 stycznia i później, będą odnowione po nowej niższej cenie.
Domena RO to oficjalna domena Rumunii. Rumuńskie domeny można zarejestrować u nas bez żadnych ograniczeń. Oprócz domen RO oferujemy również inne rumuńskie domeny COM.RO które kosztują tak samo. Zapraszamy.
 
Nowe domeny EU cyrylicaOd 1 czerwca 2016 można już rejestrować domeny ЕЮ. Domena .ЕЮ jest, podobnie jak .EU, oficjalną domeną Unii Europejskiej. Nazwy rejestrowanych domen z końcówką .ею (.xn–e1a4c) muszą być, tak jak sama końcówka, pisane również w cyrylicy. Wraz z wprowadzeniem nowej końcówki, nowe rejestracje domen EU pisanych w cyrylicy nie będą możliwe. Właściciele zarejestrowanych przed 1 czerwca 2016 domen pisanych cyrylicą mają 3 lata alby przejść z .EU na .ЕЮ. W roku 2019 wszystkie domeny z końcówką .EU , te pisane cyrylicą, zostaną deaktywowane. Koszt rejestracji domen .ею jest taki sam jak domen .eu.
 
Od 2014 roku istnieje możliwość rejestracji angielskich domen bezpośrednio z końcówką UK a nie jak dotychczas tylko CO.UK, ORG.UK lub ME.UK. Nowe angielskie domeny UK można u nas zarejestrować również w przypadku gdy nie posiadamy adresu zamieszkania lub prowadzenia działalności na terenie Wielkiej Brytanii.

Posiadacze domen CO.UK nie muszą się obawiać, że ktoś inny zajmie identyczna nazwę z końcówką UK. Możliwość rejestracji identycznej nazwy, tyle że z końcówką UK będzie zablokowana przez 5 lat, chyba ze ktoś wcześniej zrezygnuje ze swojej domeny. Pierwszeństwo w rejestracji domeny UK będzie miał posiadacz domeny CO.UK a jeśli z niej nie skorzysta, następny w kolejce jest posiadacz domeny ORG.UK i dalej ME.UK.
 
Nowe domeny EU cyrylicaW czerwcu wprowadzona zostanie nowa końcówka, odpowiednik .EU pisany cyrylicą. Domena .ЕЮ będzie, podobnie jak .EU, oficjalną domeną Unii Europejskiej. Nazwy rejestrowanych domen z końcówką .ею (.xn–e1a4c) będą musiały zawierać znaki cyrylicy, tak jak nowa końcówka (np: еюею.ею). Rejestracja nazw zawierających litery alfabetu łacińskiego będzie możliwa już tylko z końcówką .eu. Właściciele nazw domen zarejestrowanych wcześniej (tych pisanych cyrylicą ale z końcówka eu) , będą mieli kilka lat aby przejść z .EU na .ЕЮ. oraz prawo pierwokupu. Początek rejestracji domen planowany jest na 01.06.2016.
 
Od nowego roku obowiązywać będzie nowa cena rejestracji i odnowień domen globalnych (.COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ) Każda nowo rejestrowana lub odnawiana po 1 stycznia 2016 roku domena kosztować będzie 44,90 PLN. Jest to związane z podwyżkami cen w/w końcówek przez ostatnie 3 lata. Dotychczas udawało się nam utrzymać bardzo niska cenę ale po ostatnich kilku podwyżkach nie jest już to możliwe.
Informujemy ponadto, że dla domen globalnych oferujemy również bezpłatnie usługę prywatnej rejestracji. Usługa ta umożliwia zarówno firmom jak osobom prywatnym na ukrycie swoich danych osobowych. Poza tym, w razie potrzeby możemy zaoferować bezpłatnie prywatna rejestracje dla innych rodzajów domen, o ile jest to możliwe.
 

Strona 1 z 43

<< pierwsza < poprzednia 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > ostatnia >>
Inne nowosci:
   HomeNowosci