News

Niska cena rejestracji i odnowień niemieckich domen (DE) . Każda nowo rejestrowana lub przetransferowana do nas domena DE kosztuje jedynie 24,90 PLN za każdy rok rejestracji. Taka sama cena obowiązuje w przypadku odnowienia domeny o kolejny rok .
Niemieckie domeny można u nas zarejestrować bez żadnych ograniczeń.
 
Od 1 stycznia 2016 roku obowiązuje nowa cena rejestracji i odnowień domen EU (Unia Europejska). Każda nowo rejestrowana domena EU lub odnowienie kosztuje 33,30 PLN. Jeżeli chcesz przenieść do nas domenę EU, za transfer i odnowienie o kolejny rok zapłacisz jedynie 33,30 PLN. Zapraszamy.
 
Wegierskie domeny HU - rejestratorOd 1 stycznia 2016 do 31 maja 2016 roku węgierskie domeny HU będzie można zarejestrować u nas w cenie 69,90 za każdy rok rejestracji. Cena dotyczy tylko nowo rejestrowanych domen na okres 2 lub więcej lat, przy opłacie z góry za cały okres rejestracji.
Uwaga: Węgierskie domeny rejestrowana są zawsze z góry na co najmniej 2 lata.  Rejestracja lub odnowienie domeny HU tylko na okres 1 roku nie jest możliwe.
 
Nowe domeny EU cyrylicaW czerwcu wprowadzona zostanie nowa końcówka, odpowiednik .EU pisany cyrylicą. Domena .ЕЮ będzie, podobnie jak .EU, oficjalną domeną Unii Europejskiej. Nazwy rejestrowanych domen z końcówką .ею (.xn–e1a4c) będą musiały zawierać znaki cyrylicy, tak jak nowa końcówka (np: еюею.ею). Rejestracja nazw zawierających litery alfabetu łacińskiego będzie możliwa już tylko z końcówką .eu. Właściciele nazw domen zarejestrowanych wcześniej (tych pisanych cyrylicą ale z końcówka eu) , będą mieli kilka lat aby przejść z .EU na .ЕЮ. oraz prawo pierwokupu. Początek rejestracji domen planowany jest na 01.06.2016.
 
Od nowego roku obowiązywać będzie nowa cena rejestracji i odnowień domen globalnych (.COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ) Każda nowo rejestrowana lub odnawiana po 1 stycznia 2016 roku domena kosztować będzie 44,90 PLN. Jest to związane z podwyżkami cen w/w końcówek przez ostatnie 3 lata. Dotychczas udawało się nam utrzymać bardzo niska cenę ale po ostatnich kilku podwyżkach nie jest już to możliwe.
Informujemy ponadto, że dla domen globalnych oferujemy również bezpłatnie usługę prywatnej rejestracji. Usługa ta umożliwia zarówno firmom jak osobom prywatnym na ukrycie swoich danych osobowych. Poza tym, w razie potrzeby możemy zaoferować bezpłatnie prywatna rejestracje dla innych rodzajów domen, o ile jest to możliwe.
 
Do 30 grudnia 2015 oferujemy promocyjna cenę rejestracji europejskich domen (EU). Domeny EU można u nas zarejestrować w cenie 19,90 PLN za rok. W promocyjnej cenie można zarejestrować dowolna liczbę domen, bez żadnych ograniczeń.

 
Słowacja Najtansze domeny SK - Slowacja. Rejestracja i odnowienia dla firm - promocjaDo 30 grudnia 2015, każda nowa rejestracja słowackiej domeny SK kosztować będzie u nas tylko 89,90 PLN za każdy rok. Promocyjna cena dotyczy tylko nowych rejestracji, nie dotyczy odnowień i transferów.
Domeny SK można zarejestrować u nas bez żadnych ograniczeń. Odnowienia kosztują jedynie 99,90 PLN (cena końcowa - bez żadnych dodatkowych opłat) .

 
Od dzisiaj, 16.11.2015 roku, domeny PRO można już rejestrować bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, do końca roku, oferujemy promocyjną cenę rejestracji tych domen. Do 31 grudnia 2015 każda nowa rejestracja domeny PRO kosztować będzie jedynie 19,90 PLN.
Domena PRO to idealna domena dla profesjonalistów a także dobra alternatywa dla domen COM.
 
   HomeNews